Wrocławski Teatr Pantomimy we Wrocławiu - Reset2 producent oprogramowania RESET2 Oprogramowanie
Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Regulamin sklepu      Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Wrocławski Teatr Pantomimy we Wrocławiu

 "Aplikacja R2płatnik posiada też możliwość wprowadzenia własnych ustawień, co jest szczególnie ważne przy raportowaniu. Istotną i zasługującą na uwagę cechą tej aplikacji jest jej stabilność. Raz wprowadzone ustawienia działają prawidłowo. System posiada wiele nowatorskich rozwiązań, które ułatwiają pracę i czynią ją bardziej efektywną. Jest systemem elastycznym, pozwalającym na dostosowanie go do własnych potrzeb."

 Wrocławski Teatr Pantomimy im. Henryka Tomaszewskiego (instytuacja kultury działająca od 1956 roku) rekomenduje firmę Reset2 i ich program R2płatnik.

 
W czasie dotychczasowej współpracy firma Reset2 szybko reagowała na potrzeby naszego teatru i na bieżąco aktualizowała program R2płatnik. Pracownicy firmy Reset2 zawsze służą fachową pomocą techniczną. Na uwagę zasługuje profesjonalizm pracowników firmy Reset2 Sp. z o.o., którzy okazali się kompetentnymi osobami i potrafili sprostać wszystkim wyznaczonym przez nas zadaniom. Wysoko oceniamy profesjonalność i życzliwość serwisantów, którzy na bieżąco zapewniają fachową opiekę serwisową poprzez udzielanie bezpłatnych konsultacji telefonicznych.
 
Z systemu płacowo-kadrowego R2płatnik korzystamy od stycznia 2007 roku. Do tego okresu listy płac były sporządzane ręcznie przy wykorzystywaniu arkuszy kalkulacyjnych. Zakupiona od firmy Reset2 aplikacja R2płatnik jest aplikacją czytelną i przyjazną użytkownikowi, a przede wszystkim posiadającą pożądaną funkcjonalność. Program pozwala na prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej, sporządzanie dokumentów rozliczeniowych z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych oraz Urzędem Skarbowym. Duża funkcjonalność programu pozwala na sporządzanie i wygenerowanie wielu przydatnych zestawień i wydruków, jak również można tworzyć własne specyficzne zestawienia wraz z możliwością eksportu danych do Worda bądź Excela. Aplikacja R2płatnik posiada też możliwość wprowadzenia własnych ustawień, co jest szczególnie ważne przy raportowaniu. Istotną i zasługującą na uwagę cechą tej aplikacji jest jej stabilność. Raz wprowadzone ustawienia działają prawidłowo. System posiada wiele nowatorskich rozwiązań, które ułatwiają pracę i czynią ją bardziej efektywną. Jest systemem elastycznym, pozwalającym na dostosowanie go do własnych potrzeb.
R2płatnik współpracuje z wieloma systemami bankowymi co znacznie ułatwia przygotowanie i wysyłkę przelewów z wynagrodzeniami.
Program jest na bieżąco aktualizowany równolegle ze zmianami przepisów, a ich funkcjonalność jest modyfikowana zgodnie z sugestiami użytkowników. R2płatnik posiada funkcje przydatne do wykorzystania w codziennej pracy oraz spełnia nasze oczekiwania w zakresie płacowo-kadrowym.
Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Moniki R. specjalisty ds. wdrożeń, której doświadczenie oraz indywidualne podejście do naszych potrzeb, pozwoliło wprowadzenie w aplikacji bardzo przydatnych rozwiązań.

Zbigniew Szymczyk

Dyrektor
Wrocławski Teatr Pantomimy we Wrocławiu

Nasi klienci