Stowarzyszenie Dobroczynne Res Sacra Miser w Olkuszu - Reset2 producent oprogramowania RESET2 Oprogramowanie
Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Regulamin sklepu      Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Stowarzyszenie Dobroczynne Res Sacra Miser w Olkuszu

"Program R2płatnik spełnia nasze szczególne wymagania, posiada wszystkie niezbędne elementy do obsługi kadrowo-płacowej stowarzyszenia. Firma RESET2 Sp. z o.o. systematycznie aktualizuje program uwzględniając zmiany w obowiązujących przepisach prawa."

Program R2płatnik zakupiliśmy osiem lat temu i od tego czasu stale współpracujemy z firmą RESET2 Sp. z o.o. Do zakupu programu R2płatnik skłoniła nas przystępna cena, funkcjonalność i łatwość obsługi. Stowarzyszenie ze względu na specyfikę działalności zawiera bardzo dużo krótkoterminowych umów zleceń z wieloma osobami, wykonującymi różnorodne zadania na rzecz beneficjentów. Stałe umowy o pracę należą do rzadkości. Program R2płatnik spełnia nasze szczególne wymagania, posiada wszystkie niezbędne elementy do obsługi kadrowo-płacowej stowarzyszenia. Firma RESET2 Sp. z o.o. systematycznie aktualizuje program uwzględniając zmiany w obowiązujących przepisach prawa.

 
Stowarzyszenie Dobroczynne "Res Sacra Miser" w Olkuszu zdecydowanie poleca program kadrowo-płacowy oferowany przez firmę RESET2.

Maria Jędrysik

Prezes Zarządu
Stowarzyszenie Dobroczynne Res Sacra Miser w Olkuszu

Nasi klienci