Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Listy referencyjne

PPUH KONEX s.c. w Dywitach

"Pragniemy zachęcić do nabycia programów (...) wszystkich, którzy cenią sobie w pracy przejrzystość, intuicyjność i funkcjonalność programów, a także bezstresową i przyjemną pracę."

PPUH KONEX s.c. jest firmą zajmującą się konserwacją zieleni oraz utrzymaniem czystości w budynkach i na posesjach. Powstała w 1991r. i zatrudnia średnio ok. 60 osób rocznie. Ponieważ część pracowników zatrudniona jest na umowy-zlecenia staraliśmy się znaleźć program kadrowo-płacowy, który w zadowalającym stopniu obsługiwałby umowy cywilnoprawne.

Z programem R2płatnik zetknęliśmy się w 2002r. i od razu wywarł na nas pozytywne wrażenie. Szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę jego intuicyjność i prostotę obsługi,
a także, co jest równie istotne, jego przystępną cenę. Co prawda część poświęcona umowom cywilnoprawnym była powierzchowna ale i tak zdecydowanie lepsza od innych przedstawianych nam produktów. W tym miejscu chcielibyśmy podkreślić doskonałą współpracę z serwisem, który szybko reagował na nasze problemy oraz sugestie zmian poprawiających funkcjonalność programu w części dotyczącej umów-zleceń, a także
na rozbudowaniu programu R2faktury, którym posługujemy się od 2006r. o część poświęconą fakturom powtarzalnym.

Naszym listem referencyjnym pragniemy zachęcić do nabycia programów z serii
R2 wszystkich, którzy cenią sobie w pracy przejrzystość, intuicyjność i funkcjonalność programów, a także bezstresową i przyjemną pracę.

Andrzej Konopka

współwłaściciel
PPUH KONEX s.c. w Dywitach

Nasi klienci