Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Listy referencyjne

PAGED - SKLEJKA S.A. w Morągu

"Poszukiwaliśmy programu, który powinien być prosty w obsłudze, łatwo modyfikowalny i szybko dostosowany do naszych zmiennych warunków wynagradzania pracowników. Wybór padł na program R2płatnik wrocławskiej firmy Reset2 Sp. z o.o."

Firma "PAGED - SKLEJKA" S.A. zajmująca się produkowaniem sklejek, płyt drewnopochodnych i oklein zatrudnia 700 osób pracujących w trzech rozproszonych zakładach.

W roku 2004 podjęliśmy decyzje o zmianie dotychczas używanych programów kadrowego i płacowego, a zastąpieniu ich jednym systemem, który pozwoliłby scentralizować zarządzanie personelem, a jednocześnie byłby w pełni przystosowany do naszych potrzeb i warunków. Poszukiwaliśmy programu, który powinien być prosty w obsłudze, łatwo modyfikowalny i szybko dostosowany do naszych zmiennych warunków wynagradzania pracowników.

Wybór padł na program R2płatnik wrocławskiej firmy Reset2 Sp. z o.o. Dostosowanie programu i szkolenie personelu przebiegało niezwykle sprawnie i skutecznie dzięki przygotowaniu praktycznemu i merytorycznemu pracowników firmy zajmujących się wdrożeniem systemu.

Po ponad dwuletnim okresie użytkowania programu R2płatnik możemy spokojnie powiedzieć, że dokonaliśmy trafnego wyboru. Program działa bez zarzutu, pozwala wygenerować wiele przydatnych zestawień i wydruków, jak również utworzyć własne specyficzne zestawienia. Program jest na bieżąco aktualizowany uwzględniając zmiany obowiązujących przepisów, jak również sugestie użytkowników związane z funkcjonalnością. Posiada możliwość eksportu danych do Płatnika oraz sporządzanie dokumentów rozliczeniowych z Urzędem Skarbowym.

Pracownicy firmy Reset2 zawsze służą fachową pomocą techniczną.

www.pagedsklejka.pl
 

Leon Jagliński

Dyrektor ds. Technicznych
PAGED - SKLEJKA S.A. w Morągu

Nasi klienci