Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Listy referencyjne

P.W. MASKO Biuro Rachunkowe w Bolesławcu

"Z usług firmy RESET2 Sp. z o.o. nasze BIURO RACHUNKOWE P.W. "MASKO" korzysta od Lipca 1998r przy prowadzeniu prac finansowo-księgowych oraz płacowych na programach komputerowych Firmy."

Niniejszym listem pragniemy udzielić referencji firmie RESET2 Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Jesionowa 23-25 za profesjonalne podejście i solidnie wykonane programy księgowo-finansowo-płacowe oraz bardzo dobrze przygotowaną obsługę techniczną tych programów.

Z usług firmy RESET2 Sp. z o.o. nasze BIURO RACHUNKOWE P.W. "MASKO" korzysta od Lipca 1998r przy prowadzeniu prac finansowo-księgowych oraz płacowych na programach komputerowych Firmy.

Tak wykonane programy odznaczają się odpowiednim przygotowaniem, wielką fachowością, znajomością przepisów ustawowych o podatkach, płacach oraz ich naliczeniach i rozliczeniach, zaangażowaniem pracowników oraz perfekcyjnym wsparciem technicznym w kwestii działania programów jak i nowelizacją przepisów nanoszonych do tych programów.

Jak najbardziej polecamy firmę RESET2 Sp. z o.o. jako godnego zaufania partnera, świadczącego swoje usługi fachowo i rzetelnie. Całokształt przebiegu dotychczasowej współpracy pozwala nam postrzegać firmę jako partnera, który traktuje w sposób właściwy i profesjonalny swoje zobowiązania wobec klienta.

Liczymy na dalszą współpracę oraz życzymy licznych sukcesów.

Józef Matyjewicz

Właściciel
P.W. MASKO Biuro Rachunkowe w Bolesławcu

Nasi klienci