KIM PPHU we Wrocławiu - Reset2 producent oprogramowania RESET2 Oprogramowanie
Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Regulamin sklepu      Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Listy referencyjne

KIM PPHU we Wrocławiu

"Chcemy wyrazić ogromne uznanie firmie Reset2 Sp. z o.o. za produkt, którym jest program R2płatnik, będący programem ze wszech miar godnym polecenia, jako umożliwiający w sposób dokładny, szybki i wszechstronny naliczanie wynagrodzeń oraz prowadzenie ewidencji kadrowej."

Chcemy wyrazić ogromne uznanie firmie Reset2 Sp. z o.o. za produkt, którym jest program R2płatnik, będący programem ze wszech miar godnym polecenia, jako umożliwiający w sposób dokładny, szybki i wszechstronny naliczanie wynagrodzeń oraz prowadzenie ewidencji kadrowej. Podjęliśmy decyzję o jego zakupie po wcześniejszym przeprowadzeniu rozeznania na rynku i zapoznaniu się z wersjami programów oferowanych przez inne firmy i stwierdziliśmy jednoznacznie i bez żadnych wątpliwości, że R2płatnik zdecydowanie przewyższa pozostałe produkty. Ta opinia nie zmieniła się również po kilku miesiącach użytkowania.

Program współpracuje z Płatnikiem co znacznie ułatwia sporządzanie comiesięcznych deklaracji ZUS, a także bardzo sprawnie przenosi do Płatnika dane nowych pracowników zgłaszanych do ubezpieczeń. Wszelkie wydruki z programów są zgodne z aktualnymi wzorami i akceptowane przez urzędy. Bardzo istotna jest też możliwość częstej aktualizacji programu, co zapewnia dostosowanie do często zmieniających się przepisów. Nie stwarza też problemów uzyskanie fachowej i bezpłatnej informacji telefonicznej oraz kontakt przy pomocy Internetu.

W sposób zdecydowany możemy polecić ten program wszystkim zainteresowanym, ponieważ pozwala na znaczną oszczędność czasu i pomaga uniknąć wielu błędów zdarzających się w tego typu pracy.

Katarzyna Ligęza

Właściciel
KIM PPHU we Wrocławiu

Nasi klienci