Firma Szkoleniowa ANED we Wrocławiu - Reset2 producent oprogramowania RESET2 Oprogramowanie
Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Regulamin sklepu      Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Firma Szkoleniowa ANED we Wrocławiu

"Pięcioletnia współpraca przekonała nas, że nie mogliśmy lepiej wybrać. Mamy do czynienia ze znakomitymi fachowcami: kompetentnymi, życzliwymi i w ogóle ze wspaniałymi LUDŹMI. Zawsze można skorzystać z porady i pomocy dyżurujących (pod telefonem) informatyków."

Firma Szkoleniowa "ANED" zajmuje się różnymi formami kształcenia dla dorosłych (Policealna Szkoła BHP, Policealna Szkoła Turystyki, Liceum Ogólnokształcące, kursy i szkolenia bhp, udzielania pierwszej pomocy medycznej, kursy dla wychowawców i kierowników placówek wypoczynku dla dzieci i młodzieży), szczególnie zaś prowadząca różne formy dokształcania - podnoszące kwalifikacje zawodowe - dla początkujących i czynnych zawodowo-nauczycieli (Ośrodek Szkolenia i Doskonalenia Nauczycieli).

W 2001 roku firma stojąc przed koniecznością skomputeryzowania (po różnych konsultacjach wśród użytkowników różnych oprogramowań) zdecydowała się na wybór RESET-u.

I był to przysłowiowy "strzał w dziesiątkę". Pięcioletnia współpraca przekonała nas, że nie mogliśmy lepiej wybrać. Mamy do czynienia ze znakomitymi fachowcami: kompetentnymi, życzliwymi i w ogóle ze wspaniałymi LUDŹMI. Zawsze można skorzystać z porady i pomocy dyżurujących (pod telefonem) informatyków.

Wszelkie zmiany, dotyczące nowych przepisów, danych czy obowiązujących druków itp. są na bieżąco aktualizowane, a wdrażane programy komputerowe dostosowywane do indywidualnych potrzeb klientów.

Trudno więc się dziwić, że jesteśmy zadowoleni, że nasz wybór padł właśnie na RESET2!

Serdecznie dziękujemy i duże brawa za całokształt!

www.aned.com.pl
 

dr Andrzej Włodarczyk

Dyrektor
Firma Szkoleniowa ANED we Wrocławiu

Nasi klienci