Elektroniczne Zakłady Naukowe we Wrocławiu - Reset2 producent oprogramowania RESET2 Oprogramowanie
Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Regulamin sklepu      Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Elektroniczne Zakłady Naukowe we Wrocławiu

"Jako użytkownicy systemów firmy RESET2 możemy tylko życzyć innym firmom tak profesjonalnej, owocnej i miłej współpracy."

Elektroniczne Zakłady Naukowe są użytkownikiem 2 programów komputerowych firmy RESET2 Sp. z o.o. tj. TURBO PŁACE-KADRY, TURBO PRZELEW. Program TPK użytkujemy od 01.04.1995r. nr licencji BE30048, natomiast program TURBO PRZELEW od 12.04.2000r. nr licencji 000245.

Dotychczasowa współpraca z firmą RESET2 nie budzi z naszej strony żadnych zastrzeżeń. Firma dostarcza nam nowe wersje programów uwzględniające zmiany w przepisach prawnych. W przypadku problemów z użytkowaniem firma udziela nam konsultacji w naszej siedzibie lub bezpłatnych konsultacji telefonicznych. Systemy TURBO PŁACE-KADRY i TURBO PRZELEW zaspokajają nasze wymagania, ułatwiają nam szybką, bezawaryjną pracę w dziele księgowości i pomagają uniknąć ewentualnych błędów z naszej strony. Wydruki z programów są zgodne z aktualnymi wzorami i akceptowane przez urzędy państwowe, banki oraz jednostki kontroli organów samorządowych. Programy eliminują wszystkie żmudne, powtarzające się czynności. W razie konieczności zmian w programie pracownik firmy udziela nam pomocy. W ciągu ponad siedmioletniej współpracy nie zanotowaliśmy przypadku, aby odmówiono nam pomocy w użytkowaniu programów.

Jako użytkownicy systemów firmy RESET2 możemy tylko życzyć innym firmom tak profesjonalnej, owocnej i miłej współpracy.

www.ezn.edu.pl
 

mgr inż. Grażyna Wencius

Dyrektor
Elektroniczne Zakłady Naukowe we Wrocławiu

Nasi klienci