Logowanie
Nadaj nowe hasło
Jeśli jesteś już klientem to wprowadź swój adres e-mail i potwierdź hasłem. Logowanie umożliwia zakup nowych programów po cenach promocyjnych, rozszerzenie posiadanego oprogramowania, zamówienie abonamentu na aktualizacje oraz konsultacje serwisowe.
Nie masz konta? Zarejestruj się
"Program R2księga jest czytelny, przejrzysty i intuicyjny oraz zawiera wszystkie niezbędne wydruki. Dodatkowo doskonale współpracuje z programem R2faktury, z którego można w prosty sposób importować dokumenty sprzedaży, dzięki czemu jestem w stanie sam prowadzić księgowość własnej firmy."
Z usług firmy RESET2 Sp. z o.o. zacząłem korzystać w 2008 roku. Był to okres rozwoju mojej firmy, która zaczęła stawiać pierwsze kroki na rynku usług elektromechanicznych. Zajmuję się elektryką i elektromechaniką samochodową. Od momentu rozpoczęcia współpracy moje odczucia dotyczące produktów oraz usług proponowanych przez firmę RESET2 Sp. z o.o. są bardzo pozytywne.
Grzegorz Mikuła
Właściciel
Elektromechanika Grzegorz Mikuła w Skarbimierzu-Osiedle