Centrum Medyczne PRACTIMED Sp. z o.o. we Wrocławiu - Reset2 producent oprogramowania RESET2 Oprogramowanie
Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Regulamin sklepu      Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Centrum Medyczne PRACTIMED Sp. z o.o. we Wrocławiu

"Korzystamy z programu płacowo-kadrowego R2płatnik firmy Reset2 Sp. z o.o. Jest to program bardzo przejrzysty, w pełni funkcjonalny, który bez problemów jest dostosowywany do potrzeb naszego zakładu."

Od stycznia 2002 r. korzystamy z programu płacowo-kadrowego R2płatnik Firmy RESET2 Sp. z o.o. Jest to program bardzo przejrzysty, w pełni funkcjonalny, który bez problemów jest dostosowywany do wynikających potrzeb naszego zakładu.

Program jest na bieżąco aktualizowany, uwzględniający zmiany wg obowiązujących przepisów. Program posiada możliwość eksportu danych do Płatnika co ułatwia sporządzanie i przekazywanie raportów i deklaracji do ZUS-u oraz sporządzania miesięcznych i rocznych deklaracji do Urzędu Skarbowego.

Bez problemu uzyskujemy fachową, telefoniczną bezpłatną pomoc pracowników firmy RESET2 podczas konsultacji telefonicznych oraz mamy możliwość konsultacji w siedzibie naszej firmy. Korzystamy również z programu R2faktury tej Firmy.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z programów Firmy RESET2 i polecamy go innym firmom chcącym sprawy kadrowo-płacowe prowadzić w formie informatycznej.

www.practimed.wroclaw.pl
 

lek. med. Halina Wołkowińska

Prezes Zarządu, Dyrektor NZOZ
Centrum Medyczne PRACTIMED Sp. z o.o. we Wrocławiu

Nasi klienci