Biuro Rachunkowe Anna Wojtkowiak w Szubinie - Reset2 producent oprogramowania RESET2 Oprogramowanie
Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Regulamin sklepu      Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Biuro Rachunkowe Anna Wojtkowiak w Szubinie

"W naszej ocenie program pozwala na łatwą realizację wszystkich wymaganych przez obowiązujące przepisy czynności, tworzenie dokumentacji, rozliczenia z ZUS, ewidencji absencji, rozliczenia czasu pracy, wyliczanie wynagrodzenia za urlop itd. oraz obsługi wszystkich formalności związanych z wypłatą wynagrodzeń. Nasza ocena tego programu jest jak najbardziej pozytywna. Wprowadzenie programu "R2płatnik" ułatwiło pracę działu płacowego naszego biura."

Wprowadzenie w naszym Biurze programu kadrowo-płacowego "R2płatnik" możemy ocenić jako bardzo udane przedsięwzięcie.

 
W naszej ocenie program pozwala na łatwą realizację wszystkich wymaganych przez obowiązujące przepisy czynności, tworzenie dokumentacji, rozliczenia z ZUS, ewidencji absencji, rozliczenia czasu pracy, wyliczanie wynagrodzenia za urlop itd. oraz obsługi wszystkich formalności związanych z wypłatą wynagrodzeń. Nasza ocena tego programu jest jak najbardziej pozytywna. Wprowadzenie programu "R2płatnik" ułatwiło pracę działu płacowego naszego biura. 
 
Producent programu posiada wysoką znajomość zagadnień merytorycznych i profesjonalną wiedzę informatyczną. Z pełnym przekonaniem mogę polecić program jako wysokiej jakości oprogramowanie dostosowane i na bieżąco aktualizowane do polskiej rzeczywistości prawnej, dostępne na dogodnych warunkach finansowych, gwarantuje jego prawidłowe funkcjonowanie w biurze.

Anna Wojtkowiak

Właściciel
Biuro Rachunkowe Anna Wojtkowiak w Szubinie

Nasi klienci