ALFA-SYSTEM Janusz Kornaj w Obornikach Śląskich - Reset2 producent oprogramowania RESET2 Oprogramowanie
Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Regulamin sklepu      Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

ALFA-SYSTEM Janusz Kornaj w Obornikach Śląskich

 "Program R2faktury na bieżąco jest dostosowywany do zmieniających się przepisów, a aktualizacje udostępniane są zaraz po jego uruchomieniu."

Z przyjemnością polecamy firmę RESET2 Sp. z o.o. jako godnego zaufania partnera oferującego fachowe rozwiązania z zakresu produktów informatycznych. 

Od listopada 2012 roku korzystamy z programu R2faktury. Jest to program bardzo przyjazny użytkownikowi i elastyczny jeżeli chodzi o indywidualne potrzeby.
Obsługa jest prosta i czytelna wręcz intuicyjna, nie stwarza problemu przy wstawianiu i tworzeniu wszelkich indywidualnych zestawień.
Program R2faktury na bieżąco jest dostosowywany do zmieniających się przepisów, a aktualizacje udostępniane są zaraz po jego uruchomieniu.
Duży komfort pracy zapewnia dostęp do fachowej obsługi serwisowej prowadzonej przez Panią Agnieszkę Mikułę, oraz możliwość korzystania z bezpłatnych konsultacji telefonicznych i zdalnego serwisowania.
Ciągły nadzór programistów gwarantuje stabilność i bezawaryjność pracy programu.
Po wielu latach współpracy z firmą RESET2 z pełnym przekonaniem mogę polecić program jako wysokiej jakości oprogramowanie dostosowane i na bieżąco aktualizowane do polskiej rzeczywistości prawnej.

Janusz Kornaj

Właściciel
ALFA-SYSTEM Janusz Kornaj w Obornikach Śląskich

Nasi klienci