Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Listy referencyjne

Adrian Fabryka Rajstop w Zgierzu

"R2płatnikPRO jest funkcjonalny i łatwy w obsłudze, współpracuje z programem Płatnik ZUS, generuje wiele przydatnych wydruków i zaświadczeń, umożliwia elektroniczną wysyłkę deklaracji do US oraz tworzenie przelewów bankowych i ich eksport do systemu bankowego."

Niniejszym listem referencyjnym polecamy program kadrowo-płacowy R2płatnikPRO firmy RESET2 Sp. z o.o.

 
Jesteśmy firmą produkcyjną, zatrudniającą 130 pracowników, z firmą RESET2 Sp. z o.o. współpracujemy od 11 lat, w 2005 roku wdrożyliśmy program R2płatnik, na chwile obecną użytkujemy program R2płatnikPRO.
 
Program R2płatnikPRO usprawnił pracę działu kadr i płac, przejrzystość budowy i elastyczność programu stwarza możliwość dopasowania go do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa, pozwala na tworzenie własnych ustawień i raportów. R2płatnikPRO jest funkcjonalny i łatwy w obsłudze, współpracuje z programem Płatnik ZUS, generuje wiele przydatnych wydruków i zaświadczeń, umożliwia elektroniczną wysyłkę deklaracji do US oraz tworzenie przelewów bankowych i ich eksport do systemu bankowego.
 
Program R2płatnikPRO jest na bieżąco aktualizowany i dostosowywany do zmieniających się przepisów.
 
Komfort pracy zapewnia dostęp do fachowej i kompetentnej obsługi serwisowej, możliwość korzystania z bezpłatnych konsultacji telefonicznych i zdalnego serwisowania.

Małgorzata Rosołowska-Pomorska

Właściciel
Adrian Fabryka Rajstop w Zgierzu

Nasi klienci