Faktury i rachunki pisane cyrylicą w programie R2faktury - Reset2 producent oprogramowania RESET2 Oprogramowanie
Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Regulamin sklepu      Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Aktualności

22
MAJ2014

Faktury i rachunki pisane cyrylicą w programie R2faktury

Ostatnio popularny temat wymiany handlowej z naszymi wschodnimi sąsiadami skłonił nas do przygotowania ulepszeń w programie, dzięki którym możliwe jest wystawianie dokumentów sprzedażowych - faktur i rachunków, które pozwalają zarówno na używanie w nazwach sprzedawanych asortymentów znaków cyrylicy, jak i przygotowanie całego wydruku z użyciem tego alfabetu.

Do tej pory program R2faktury pozwalał na przygotowanie szablonów dokumentów tłumaczonych na języki obce z użyciem alfabetu łacińskiego. W program wbudowane są słowniki języka angielskiego oraz niemieckiego, dające na starcie możliwość przetłumaczenia dowolnego wydruku z programu z języka polskiego na język angielski i/lub język niemiecki. Funkcjonalność opcji tłumaczenia dawała Użytkownikom możliwość wprowadzenia dowolnego innego słownika (np. język włoski, język hiszpański).

 

Po ostatnich aktualizacjach program R2faktury daje również możliwość zapisu znaków z innych alfabetów w nazwach sprzedawanych asortymentów oraz możliwość tworzenia słowników tłumaczeń z użyciem znaków diakrytycznych w standardzie Unicode, co oznacza, że zarówno bezpośrednio na makietach dokumentów, w tłumaczeniach, jak i w nazwach asortymentów można używać liter z alfabetów wywodzących się z cyrylicy, wystawiając faktury po ukraińsku czy rosyjsku, jak również z innych, dowolnie przez siebie wybranych alfabetów, np. norweskiego czy greckiego.

Nasi klienci