Wersja 3 a wersja 10

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
Karolina_
Posty: 34
Rejestracja: sob, 11 stycznia 2020 17:18

Wersja 3 a wersja 10

Post autor: Karolina_ » pt, 08 kwietnia 2022 8:29

Witam.
w tej chwili mam jeszcze wersję 3.xx.xx do lipca. Wiem, że jak będziemy przedłużać umowę to musimy przejść na wersję 10.xx.xx.
Teraz program liczy tylko wg polskiego ładu, nie porównuje zaliczek do roku 2021. Moje pytanie brzmi czy w wersji 10.xx.xx wszystko działa jak należy? Czy porównuje zaliczki, lub nie porównuje jeśli ktoś złożył taki wniosek? Obliczanie tego co miesiąc ręcznie skłania mnie do tego by zmienić program. Proszę o informację jak to jest z wersją 10?
tomekM0094
Posty: 3
Rejestracja: czw, 20 stycznia 2022 12:45

Re: Wersja 3 a wersja 10

Post autor: tomekM0094 » pt, 08 kwietnia 2022 12:13

Tu są wszystkie zmiany opisane jakie są w wersji 10 co do polskiego ładu i jak je ustawić

viewtopic.php?f=6&t=4882
Awatar użytkownika
NA
 
Posty: 567
Rejestracja: wt, 17 sierpnia 2010 9:57
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Re: Wersja 3 a wersja 10

Post autor: NA » pn, 11 kwietnia 2022 10:45

Karolina_ pisze:
pt, 08 kwietnia 2022 8:29
Witam.
w tej chwili mam jeszcze wersję 3.xx.xx do lipca. Wiem, że jak będziemy przedłużać umowę to musimy przejść na wersję 10.xx.xx.
Teraz program liczy tylko wg polskiego ładu, nie porównuje zaliczek do roku 2021. Moje pytanie brzmi czy w wersji 10.xx.xx wszystko działa jak należy? Czy porównuje zaliczki, lub nie porównuje jeśli ktoś złożył taki wniosek? Obliczanie tego co miesiąc ręcznie skłania mnie do tego by zmienić program. Proszę o informację jak to jest z wersją 10?
Wersja 10 obsługuje rozliczanie podatku wg metody porównawczej. W niniejszym opisie zmian wersji wyszczególnione są występujące funkcjonalności:
https://reset2.pl/oferta/pro/r2platnikp ... zmian-10-x

Tak na marginesie, przepisy pozwalają już zrezygnować z tego dobrodziejstwa jakim jest metoda porównawcza, a kolejna zmiana przepisów ma jeszcze bardziej upraszczać to co w nie dość przemyślany sposób wprowadzili ustawodawcy.
ODPOWIEDZ