R2FK- obsługa PKPiR, ryczałt

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2fk, R2księga, R2środki, R2środkiPRO i R2środkiSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
biuro@ksiegowy-bp.pl
Posty: 3
Rejestracja: sob, 13 lutego 2021 12:27

R2FK- obsługa PKPiR, ryczałt

Post autor: biuro@ksiegowy-bp.pl » czw, 18 listopada 2021 17:30

Dzień dobry. Uzyskałem informację, że mogę zamienić swój R2Księga (PKPiR,Ryczałt) na R2fk (KH z możliwością obsługi PKPiR/Ryczałt). Czy ktoś na tym forum tak to używa? Chciałbym podpytać o praktyczność takiego rozwiązania. Czy rzeczywiście w tym jednym module można używać tych 3 rodzajów księgowania, a jeżeli tak, to czy funkcjonalność PKPiR nie jest uboższa niż w przypadku używania modułu KH osobno. W szczególności interesuje mnie czy taki duży jednak moduł zawierający w sobie 3 rodzaje księgowości nie wpływa negatywnie na szybkość pracy, nie spowalnia otwierania się bazy danych, zaciągania danych itp. Czy dobrze funkcjonuje w integracji z modułem R2Płatnik, którego używam? Bardzo będę wdzięczny za rzeczowe odpowiedzi i cenne wskazówki czy warto w to wchodzić, czy raczej dokupić osobny moduł R2fk?
Awatar użytkownika
JSz
 
Posty: 114
Rejestracja: śr, 31 maja 2017 14:13
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Re: R2FK- obsługa PKPiR, ryczałt

Post autor: JSz » pn, 22 listopada 2021 9:06

Dzień dobry,
w programie R2fk jest pełnowartościowy moduł obsługi książki przychodów i rozchodów oraz ryczałtu, równoważny funkcjonalnie temu, co oferujemy w programie R2księga.
Jeśli chodzi o szybkość działania programu, jest on tak samo szybki, jak program R2księga.

Zachęcamy innych użytkowników do wypowiedzenia się w temacie.

Pozdrawiam
biuro@ksiegowy-bp.pl
Posty: 3
Rejestracja: sob, 13 lutego 2021 12:27

Re: R2FK- obsługa PKPiR, ryczałt

Post autor: biuro@ksiegowy-bp.pl » czw, 02 grudnia 2021 11:10

Dziękuję. Chyba nikt z forumowieczów nie uzywa w ten sposób tego oprogramowania. Będę pierwszy?
cris.friday
Posty: 27
Rejestracja: ndz, 30 września 2018 12:50

Re: R2FK- obsługa PKPiR, ryczałt

Post autor: cris.friday » ndz, 05 grudnia 2021 13:33

ja używam. Obsługa uproszczonej księgowości w r2FK np. w formie KPiR niczym nie różni się od używania programu r2księga. Nie ma żadnych spowolnień. Po prostu po wyborze firmy z uproszczoną księgowością wczytują się wszystkie opcje jak w r2księga. Po zmianie firmy na pełną program zaczytuje opcje do pełnej, np. włącza się plan kont czy okno księgi handlowej a wyłącza się np. obsługa dowodów wewnętrznych z KPiR.
ODPOWIEDZ