Przelewy - pełen oraz nadruk

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2fk, R2księga, R2środki, R2środkiPRO i R2środkiSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.

Moderatorzy: sławek, Mariusz, Moderator

lgorek
Posty: 227
Rejestracja: śr, 28 lutego 2018 15:54

Przelewy - pełen oraz nadruk

Post autor: lgorek » pn, 27 września 2021 10:04

Witam,

W 90% robię nadruk na przelewy podatku, jednak są klienci którzy chcą dostać przelew na maila, wydrukować i zrobić przelew. W tym momencie pojawia się problem ponieważ, aby wykonać taki przelew muszę zmienić w ustawieniach programu lub skorzystać z zewnętrznego programu. Idealnym rozwiązaniem byłoby gdyby użytkownik mógł przed każdym wydrukiem wybrać rodzaj wydruku (pełen wydruk czy nadruk). Jak mamy okno "Polecenie przelewu" to można było by dodać tam opcję wyboru NADRUK i PEŁEN WYDRUK, parametry zostają tak jak w "Konfiguracja przelewów" tylko mamy wybór jaki w tym momencie chcemy przelew.

Wg mnie było by to idealne rozwiązanie z uwagi że konfiguracja przelewów ustawiona na stałe a użytkownik może wybierać co chce drukować.
Awatar użytkownika
Inez
 
Posty: 329
Rejestracja: czw, 21 kwietnia 2005 14:23
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Re: Przelewy - pełen oraz nadruk

Post autor: Inez » pn, 27 września 2021 11:40

Dziękujemy za zgłoszenie, przyjrzymy się sprawie pod kątem możliwości wprowadzenia.
Awatar użytkownika
Inez
 
Posty: 329
Rejestracja: czw, 21 kwietnia 2005 14:23
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Re: Przelewy - pełen oraz nadruk

Post autor: Inez » śr, 05 stycznia 2022 8:23

Jest już dostępna aktualizacja w tym zakresie. Proszę pobrać aktualizację programu korzystając z funkcji menu głównego "Zbiory - Narzędzia - Aktualizacja programu".
ODPOWIEDZ