nowe ikonki

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
Grażula

nowe ikonki

Post autor: Grażula » wt, 18 października 2005 0:01

Nie podobają mi się. Poprzednie były czytelniejsze.
Gość

Post autor: Gość » wt, 18 października 2005 8:24

de gustibus non est disputandum, mi się podobają o wiele bardziej od starych - nie dość, że czytelne to jeszcze ładne
Skrzat

Post autor: Skrzat » wt, 18 października 2005 15:14

Rzeczywiście są ładniejsze, ale przy 256 kolorach wyglądają brzydko. Nasza kadrowa pracuje w środowisku terminalowym (Citrix), gdzie protokół ICA pozwala tylko na 256 kolorów.
Dobrze by było, gdyby opracowano nowe ikonki pod 256 kolorów, albo istniałaby możliwość wyboru starych i nowych w ustawieniach programu.
Awatar użytkownika
tomek-nt2
 
Posty: 59
Rejestracja: śr, 20 kwietnia 2005 17:01
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: tomek-nt2 » śr, 19 października 2005 14:44

Na moim terminalu RESET2 przy transmisji 8 bitowej nic nie straciły ze swojego uroku, zaś na 4 bitach (16 kolorach) jest trochę gorzej ale dalej czytelnie
tomek-nt2
Gość

Post autor: Gość » pt, 21 października 2005 12:49

mam pytanie do Skrzata:
jak we wspomnianym środowisku terminalowym wyglądają ikonki windows'owe?
Skrzat

Post autor: Skrzat » pt, 21 października 2005 15:50

Nie interesują nas ikonki windowsowe (dlatego też nie sprawdzałem), ponieważ nie udostępniamy pulpitu, tylko same aplikacje w trybie seamless, czyli tak, jakby otwierały się lokalnie.
Ikonki nie wyglądają bardzo źle :) ale mogłyby być ładniejsze przy 256 kolorach.
ODPOWIEDZ