Problemy z odtworzeniem z archiwum

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
Szaman

Problemy z odtworzeniem z archiwum

Post autor: Szaman » wt, 13 września 2005 8:07

Witam,
przesłano mi wygenerowane archiwum 'archiwum.spx' spod wersji angielskiej XP na którym funkcjonuje R2. Przy próbie dearchiwizacji dostaję komunikat 'Archiwum z innego programu'. Czy takie rzeczy jak lokalizacja, nazwa zbioru archiwum ma znaczenie przy jego odtwarzaniu?
Pierwotnie dostawaliśmy komunikat "podaj hasło" przy odtwarzaniu chociaż przy generowaniu archiwum nie podawaliśmy żadnego hasła. Teraz przy generowaniu na tej samej wersji programu i zdjęciu znacznika 'zapamiętaj hasło' nie ma żadnych błędów, ale próba odtwarzania kończy się nierozpoznawaniem zbioru archiwalnego.
Czy zgodność programowa końcowych literek tez ma tak dokładne znaczenie jeśli dwie strony pracują na wersji 2.4x.
Awatar użytkownika
Mariusz
 
Posty: 85
Rejestracja: czw, 21 kwietnia 2005 13:19
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: Mariusz » śr, 14 września 2005 11:47

:idea: Moim zdaniem plik wczytywany nie pochodzi z R2płatnika ( patrz -komunikat), może pomyliłeś archiwa?
Ja z podobą sytuacją się nie spotkałem, ale na Twoim miejscu wykonałbym jeszcze raz archiwizację i spróbował wczytać dane. Jeśli to nie pomoże... serwis Reset2
ODPOWIEDZ