Brak kodu ubezpieczenia

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
Kaz

Brak kodu ubezpieczenia

Post autor: Kaz » wt, 23 sierpnia 2005 9:54

W przypadku zatrudnienia pracownika na umowę zlecenie np.10.07.2005r. i wypłaty w następnym miesiącu R2 podczas tworzenia raportu ZUS komunikuje "Raport ZUS. Wydaje się, że jeśli pracownik...." ale do deklaracji nie jest przekazywany żaden kod ubezpieczenia. W zakładce ZUS pracownik ma utworzone zgłoszenie ZUA.
Roman

Post autor: Roman » czw, 06 października 2005 9:10

Witam, jestem nowym użytkownikiem R2płatnika i jestem z niego bardzo zadowolony.
Nie mogę się zgodzić z tym postem - w moim programie (2.41.5) raporty generują się poprawnie. :wink:
Grazula

wersja R2Płatnik

Post autor: Grazula » czw, 06 października 2005 18:39

czy jest już wersja R2Płatnik 2.41.5 ? Ja mam 2.40.19 Czy przeoczyłam aktualizaje ?
Awatar użytkownika
Mariusz
 
Posty: 85
Rejestracja: czw, 21 kwietnia 2005 13:19
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: Mariusz » pt, 07 października 2005 10:32

:arrow: Dostępna teraz aktualizacja (Zbiory->Narzędzia->Aktulizacja programu) to 2.41.5 z 05.10.2005 godz.16:44

:idea: Można w menu Ustawienia->Środowisko -zakładka internet zaznaczyć "Sprawdzaj automatycznie czy jest dostępna nowa wersja" - wtedy przy uruchamianiu programu (przy włączonym internecie) dostaniemy komunikat o aktualnej wersji.
ODPOWIEDZ