Czy można wprowadzić składnik wynagrodzenia netto na liście?

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
Dominika
Posty: 2
Rejestracja: pt, 15 lutego 2008 8:49

Czy można wprowadzić składnik wynagrodzenia netto na liście?

Post autor: Dominika » czw, 29 stycznia 2009 12:00

Czy można wprowadzić składnik wynagrodzenia netto na liście ? A program ubruttowi. Tak jak kalkulator go liczy - tylko z możliwością wprowadzenia wartości netto - a program sam wyliczy składki i brutto?
dp
Awatar użytkownika
jurek
 
Posty: 13
Rejestracja: pt, 29 grudnia 2006 15:09
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: jurek » wt, 10 lutego 2009 12:04

można w definicji składnika użyć funkcji calc(), która z odpowiednimi parametrami przeliczy netto na brutto
Magdalena123
Posty: 1
Rejestracja: pn, 12 stycznia 2009 14:28

Post autor: Magdalena123 » śr, 25 lutego 2009 9:20

jurek pisze:można w definicji składnika użyć funkcji calc(), która z odpowiednimi parametrami przeliczy netto na brutto
Jurek, czy mógłbyś dokładniej wytłumaczyć w którym miejscu należy zdefiniować składnik. Szukałam tej funkcji w zakładce Definicja-Składniki wynagrodzeń i jakoś nie udało mi się znaleźć.
Konkretnie chodzi mi o premię uznaniową, jest u nas co miesiąc jest przyznawana w różnych kwotach netto, więc co miesiąc muszę ją przeliczać na brutto i wprowadzać na listę płac.
Z góry dziękuję za pomoc :)
ODPOWIEDZ