problem - przeliczanie nadgodzin

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
nowa
Posty: 3
Rejestracja: czw, 01 stycznia 2009 11:57

problem - przeliczanie nadgodzin

Post autor: nowa » czw, 01 stycznia 2009 12:04

Na dzień dobry dla wszystkich serdeczne życzenia na Nowy Rok:)

a teraz problem, z którym nie wiem jak mam sobie poradzić

od niedawna pracuję na programie R2płatnik i nie wiem, czy przyczyną jest przełom roku, czy ja coś źle robię?
wprowadzam nadgodziny na miesięczne karty pracy i u jednych na listach płac mi przelicza normalnie, a u kilku osób wogóle te godziny nie są wykazywane ani przeliczane, tak jakby lista płac nie pobierała danych z karty pracy. Tak samo mam u kilku osób z urlopem, dni urlopu nie są widoczne, ani przeliczone na liście płac
jak sobie z tym poradzić??
i jeszcze prośba
robiąc wypłaty za grudzień w styczniu co muszę zmienić? co wprowadzić? (nowa ulga....)
dziękuję bardzo za każdą podpowiedź
Awatar użytkownika
sławek
 
Posty: 735
Rejestracja: pn, 03 marca 2008 11:11
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: sławek » pt, 02 stycznia 2009 10:44

sprawdź okres wynagrodzeń i okres nieobecności list płac
sprawdź czy ilość godzin przepracowanych przez pracowników jest większa niż ilość nominalnych godzin pracy
sprawdź czy urlop na karcie urlopowej jest "planowany" czy "zatwierdzony"
wypłata w styczniu: pobierz nowe parametry naliczania, upewnij się że są zaznaczone jako aktywne (znak "z") i to powinno wystarczyć
ODPOWIEDZ