nowa wersja 10.10.7

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
magda_
Posty: 283
Rejestracja: pt, 05 kwietnia 2013 14:58

nowa wersja 10.10.7

Post autor: magda_ » pn, 29 stycznia 2024 9:58

proszę o informacje czy :
- zestawienie do PIT-11
- dodanie nowej ikony urlopu firmowego
- dodanie opcji, Ustawienia kadrowe -> Zaawansowane -> Pokazuj stan obecności w oknie Pracownicy,

są tylko dla szczęśliwych użytkowników Symfonii czy również dla R2Płatnik?
** oznacza funkcjonalność dostępną w Symfonia R2Płatnik Ekonomiczny, Uniwersalny, Profesjonalny, SBO (wersje subskrypcyjne) - jakie to wersje, jeśli mam abonament to nie mam wersji subskrypcyjnej?

Mam R2Płatnik PRO 10.10.7 i ja u siebie tej opcji nie widzę, gdzie i co mam zaznaczyć żeby móc z tego korzystać?
Awatar użytkownika
TomekL
 
Posty: 165
Rejestracja: czw, 24 sierpnia 2017 9:40
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Re: nowa wersja 10.10.7

Post autor: TomekL » wt, 30 stycznia 2024 11:11

Dzień dobry

Zestawienie PIT jest dostępne tylko w licencji subskrypcyjnej
Urlopy firmowe są dostępne w licencji subskrypcyjnej w wersjach programu Profesjonalnej oraz Bussines One
Opcja w ustawieniach kadrowych jest dostępna zawsze, ale jest związana z modułem RCP - jeśli go nie ma, to na nic nie wpłynie

Jeśli ma Pani wersję abonamentową to jest ona inna od wersji subskrypcyjnej, rodzaj licencji można sprawdzić w menu Pomoc -> Licencja

Zapraszamy do Społeczności Symfonii https://spolecznosc.symfonia.pl/hc/pl/c ... C5%82atnik. Zachęcamy do dzielenia się wiedzą i zadawania pytań w obszarze kadrowo-płacowym.
Poniżej krótkie wyjaśnienie czym jest Społeczność i jak z niej korzystać:
https://wsparcie.symfonia.pl/hc/pl/arti ... w-Symfonii
Awatar użytkownika
Monika
 
Posty: 477
Rejestracja: pt, 16 listopada 2007 8:24
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Re: nowa wersja 10.10.7

Post autor: Monika » wt, 30 stycznia 2024 12:19

Dzień dobry,

R2Płatnik jest dostępny w dwóch opcjach - jako licencja wieczysta (dalej utrzymywana, ale niedostępna w sprzedaży dla nowego Klienta), albo jako subskrypcja. Są to dwa różne modele sprzedaży i dostarczania programu.
Licencję wieczystą jak najbardziej dalej wspieramy i utrzymujemy i zapewniamy zgodność z prawem. Natomiast priorytetem dla nas jest wersja subskrypcyjna, która ma dodatkowe korzyści (np. e-wsparcie czy dostęp do Akademii Symfonii Mini) i którą w pierwszej kolejności rozwijamy pod kątem nowych funkcjonalności i udogodnień.

Pod kątem kosztowym subskrypcja jest droższą opcją, dlatego też zależy nam, żeby Klienci, którzy zdecydowali się przejść z licencji wieczystej na subskrypcję (lub zakupili subskrypcję) otrzymali dodatkowe korzyści.

Klientów posiadających licencję wieczystą zachęcamy do przejścia na subskrypcję. Mamy przygotowaną atrakcyjną ofertę przejścia na subskrypcję. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z Państwa Opiekunem Handlowym w Symfonii lub Partnerem, albo tutaj: https://blog.symfonia.pl/kadry-i-place/ ... rypcyjnej/
seb
Posty: 30
Rejestracja: wt, 18 stycznia 2022 13:47

Re: nowa wersja 10.10.7

Post autor: seb » wt, 30 stycznia 2024 13:00

Nawet nie wiedziałem że korzystam z gorszej wersji programu bo nie mam tej subskrycyjnej. Znając życie prędzej czy później tzw. wersja wieczysta i tak pójdzie w odstawkę.
Przy okazji zapytam czy wersja subskrycji jest wizualnie oraz funkcjonalnie taka sama czy trzeba się będzie uczyć czegoś od nowa ?

Szkoda że niedługo forum przestanie istnieć. Gdy szukałem konkurencji do zlikwidowanej KPiR jednym z najważniejszych kryteriów wyboru było by taka firma posiadała forum dla użytkowników na którym udzielają się pracownicy.
Awatar użytkownika
Monika
 
Posty: 477
Rejestracja: pt, 16 listopada 2007 8:24
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Re: nowa wersja 10.10.7

Post autor: Monika » wt, 30 stycznia 2024 14:19

Wersja abonamentowa i subskrypcyjna wyglądają tak samo.
Za jakiś czas ta strona nie będzie funkcjonować, dlatego już dziś zapraszamy do Społeczności Symfonii https://spolecznosc.symfonia.pl/hc/pl/c ... C5%82atnik, gdzie Użytkownicy programu Symfonia R2Płatnik mogą wymieniać się wiedzą i pomagać sobie wzajemnie.
magda_
Posty: 283
Rejestracja: pt, 05 kwietnia 2013 14:58

Re: nowa wersja 10.10.7

Post autor: magda_ » wt, 06 lutego 2024 16:59

seb pisze:
wt, 30 stycznia 2024 13:00
Nawet nie wiedziałem że korzystam z gorszej wersji programu bo nie mam tej subskrycyjnej. Znając życie prędzej czy później tzw. wersja wieczysta i tak pójdzie w odstawkę.
Przy okazji zapytam czy wersja subskrycji jest wizualnie oraz funkcjonalnie taka sama czy trzeba się będzie uczyć czegoś od nowa ?

Szkoda że niedługo forum przestanie istnieć. Gdy szukałem konkurencji do zlikwidowanej KPiR jednym z najważniejszych kryteriów wyboru było by taka firma posiadała forum dla użytkowników na którym udzielają się pracownicy.
Ja również nie widziałam, że korzystam z tej gorszej wersji, szkoda że nikt nie zaproponował mi ani nie przedstawił możliwości subskrypcji.
Nigdy nie chciałam Symfonii, może czas rozejrzeć się za nowym programem.
Potwierdza się to co użytkownicy r2Płatnik piszą na innych forach, że po przejęciu przez Symfonię, program który był naprawdę fajny przestanie istnieć.
kadrowa
Posty: 8
Rejestracja: pn, 05 października 2020 21:48

Re: nowa wersja 10.10.7

Post autor: kadrowa » wt, 06 lutego 2024 18:32

Ja również byłam nieświadoma, że są różne wersje programu....
Na Symfonii kiedyś pracowałam i nigdy więcej, jest nieprzyjazna, nielogiczna w porównaniu do R2płatnika jest tragiczna.
Oby R2Płatnik nigdy nie skończył się.
ODPOWIEDZ