Niepoprawna naliczana podstawa

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
dorka_wroc
Posty: 2
Rejestracja: śr, 09 lutego 2022 10:05

Niepoprawna naliczana podstawa

Post autor: dorka_wroc » pt, 08 września 2023 10:19

Dzien dobry

Proszę o pomoc, wpisując dochód za ubiegły miesiąc ( do naliczenia składki zdrowotnej ), nie podstawia mi sie prawidłowy dochód tylko jakas kwota z kosmosu.. Dzwoniłam do pomocy technicznej, Pani powiedziała, że powinnam miec uzupełnione dane dla każdego miesiaca osobno- miałam to ( bo co miesiąc wpisywałam żeby policzyc składke zdrowotna) dopóki nie zrobiłam aktualizacji w sierpniu. Co mam z tym zrobić? W jaki sposób to odzyskać? Przecież nie będe wpisywać od początku roku tego co już miałam...A muszę naliczyć składki zdrowotne za 8/2023
Awatar użytkownika
PatrykL
Posty: 54
Rejestracja: czw, 31 października 2019 16:15
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Re: Niepoprawna naliczana podstawa

Post autor: PatrykL » pn, 11 września 2023 10:49

Dzień dobry,

Problem dotyczy właściciela ? Składkę zdrowotną możemy uzupełnić również ręcznie nie wciskając przycisku "oblicz" po wpisaniu po prostu zatwierdzamy rekord.
Aktualizacja nie usuwa nigdy żadnych danych z programu być może tamte miesiące schowały się pod jakimś filtrem ?

Prosimy o kontakt telefoniczny z infolinią, połączymy się zdalnie w celu weryfikacji.
ODPOWIEDZ