R2Płatnik – plany rozwojowe programu

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
seb
Posty: 30
Rejestracja: wt, 18 stycznia 2022 13:47

R2Płatnik – plany rozwojowe programu

Post autor: seb » śr, 19 października 2022 11:20

Proszę o info w jaką stronę zmierza rozwój programu R2Płatnik i jakich zmian można oczekiwać.
Nie oglądałem webinarium a tam miało zostać to wyjaśnione.
Jeśli program ma przejść w chmurę tak jak KPiR to wolałbym wiedzieć o tym wcześniej a nie w środku roku 2023.

Swoją drogą zmuszać uczestników webinarium do przyjęcia zgód marketingowych (otrzymywanie reklam od partnerów Symfonii) za to że weźmie się udział w spotkaniu online jest mocno nie na miejscu. Kolejny chory szantaż ze strony firmy, przez który nie dołączyłem do spotkania. Uczestnictwo w takich webinariach bez łaski powinno być dostępne bez żadnych ograniczeń typu - nie zgadzasz się na marketing to nie oglądasz.

Pozdro
Elżbieta Czaplicka
Posty: 2
Rejestracja: pn, 24 października 2022 16:56

Re: R2Płatnik – plany rozwojowe programu

Post autor: Elżbieta Czaplicka » wt, 25 października 2022 11:23

Bardzo się cieszę, że jest Pan zainteresowany naszymi planami rozwojowymi odnośnie R2Płatnika. Miałam przyjemność prowadzić to wydarzenie i chętnie przedstawię w dużym skrócie, o czym rozmawialiśmy:
1. R2Płatnik jest obecnie wiodącym programem płacowym w ofercie Symfonii: obsługuje znacznie więcej procesów "w standardzie" niż inne aplikacje Symfonii, co potwierdza fakt, że jest polecany jako dobry wybór przez większość użytkowników innym osobom.
2. Powiększamy zespół programistyczny pracujący nad programem R2Płatnika, a Właścicielem Produktu został Mariusz Wołoszyn, którego mam nadzieję, że Pan zna bo już od 18 lat zajmuje się R2Płatnikiem; wcześniej Mariusz kierował zespołem wdrożeń.
3. Rozwijamy program R2Płatnik:
- w tym roku wprowadziliśmy m. in. zmiany dotyczące: wypłat stypendiów, Polskiego Ładu (2 razy, obecnie pracujemy nad zmianami od nowego roku), licencjonowania online SLS wymaganego przez systemy Symfonii, obsługę radnych (i integrację z wybranymi systemami dla administracji publicznej); listę wszystkich zmian można sprawdzić w dokumentacji do programu
- najbliższe wydanie przygotowywane od 3 miesięcy: wersja 10.0.85 programu, zawierająca wiele zmian: integrację z oprogramowaniem do ewidencji czasu pracy kierowców 4trans Inelo, obsługi wynagrodzenia na życzenie z fintechem Flexee, dodajemy pasek "ulubione", aktualizujemy deklaracje podatkowe oraz wprowadzamy pierwszy etap integracji z systemem wsparcia technicznego Zendesk wykorzystywanego przez Symfonię
- w kolejnych miesiącach planujemy m. in. dodać zmiany związane z obsługą work-life balance, opcjonalnego czata z pracownikami wsparcia technicznego, integracji z portalem pracowniczym Hsys, usprawnienia w korektach list płac, kalkulator brutto/netto, kreator zatrudnienia i inne zmiany
- w zaplanowanej przez nas dalszej przyszłości nie mamy strategii przenoszenia produktu R2Płatnik do chmury
4. Rozwój programu ma przebiegać dwutorowo - część zmian, w szczególności obsługa zmian prawnych, będzie dostarczana do wszystkich wersji programu, a część pojawi się wyłącznie w wersji subskrypcyjnej.
5. Monika Rojowska-Kopczyk obecnie kierująca zespołem wsparcia przedstawiła także, jak obecnie świadczone jest wsparcie dla systemu. Opowiedzieliśmy też, na czym polega nowa gwarancja wsparcia "Wygoda" wprowadzona dla nowych klientów od 1 października 2022.

Zgody marketingowe dla partnerów Symfonii dotyczą wyłącznie dystrybutorów Symfonii i są związane ze świadczeniem usług klientom. Nie przekazujemy danych kontaktowych innym firmom.
Wkrótce zostanie też udostępnione nagranie ze spotkania.

Pozdrawiam serdecznie
seb
Posty: 30
Rejestracja: wt, 18 stycznia 2022 13:47

Re: R2Płatnik – plany rozwojowe programu

Post autor: seb » śr, 26 października 2022 13:31

Elżbieta Czaplicka pisze:
wt, 25 października 2022 11:23
...
- w zaplanowanej przez nas dalszej przyszłości nie mamy strategii przenoszenia produktu R2Płatnik do chmury
...
Dziękuję za odpowiedź. Program jest bardzo fajny i skoro nie ma w planach przenosin do chmury tak jak KPiR to nie ma sensu go opuszczać.
ODPOWIEDZ