tabela

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
Grażula

tabela

Post autor: Grażula » śr, 19 października 2005 21:07

Tabelka jest super !!! Mam jednak pytanie, czy składniki w tabelce można modyfikować ? Potrzebne jest mi zaświadczenie, szczególnie taka właśnie tabelka, ale z : " wynagrodzeniem brutto po odjęciu kosztów uzyskania i składek na ubezpieczenie emerytalne rentowe oraz chorobowe z wykazanymi świadczeniami rodzinnymi i zasiłkami pielęgnacyjnymi z trzech miesięcy. Takie zaświadczenie wymaga gmina do dodatku mieszkaniowego.

W praktyce wystawiamy przeróżne zaświadczenia o zatrudnieniu, o wynagrodzeniach w różnych kombinacjach ( do świadczeń rodzinnych, do dodatku mieszkaniowego, ostatnio do PFRON (?), a to brutto, netto , dochód ( wynagrodzenie pomniejszone tylko o koszty) z jednego, trzech miesięcy i jeszcze komornik chce wynagrodzenia z wyszczególnionymi składnikami, ale to jeszcze mało i dodatkowo chce RMUA. Może byłaby możliwość uniwersalnego zaświadczenia ( z tabelką) do którego składniki sama wybierałabym.

Do 28 lutego następnego roku składamy zestawienie z 12 miesięcy przychody dla rentobiorców, i jeszcze do kiedyś tam dla pobierających świadczenia przedemerytalne. Może co z tym uda się zrobić.
aleksander

Post autor: aleksander » pt, 21 października 2005 12:32

ja do takich celów definiuję sobie dodatkową kartotekę wynagrodzeń (tylko z wybranymi polami) i ją podpinam do zaświadczenia
Awatar użytkownika
tomek-nt2
 
Posty: 59
Rejestracja: śr, 20 kwietnia 2005 17:01
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: tomek-nt2 » wt, 25 października 2005 14:23

Może i coś się uda zrobić
tomek-nt2
ODPOWIEDZ