Ważne informacje dotyczące przejścia na rozwiązania Symfonii

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2fk, R2księga, R2środki, R2środkiPRO i R2środkiSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.

Moderatorzy: sławek, Mariusz, Moderator

Awatar użytkownika
Ekspert Symfonii
Posty: 23
Rejestracja: wt, 19 lipca 2022 13:18
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Ważne informacje dotyczące przejścia na rozwiązania Symfonii

Post autor: Ekspert Symfonii » wt, 22 listopada 2022 15:45

Szanowni Państwo,

zależy nam na tym, aby ułatwić Państwu przejście z posiadanych obecnie programów na nowe rozwiązania Symfonii. Dlatego regularnie przygotowujemy zestaw najważniejszych praktycznych informacji dotyczących tego procesu.

Raz w miesiącu zbieramy w jedną wiadomość porady, nagrania, zaproszenia, aby znalezienie istotnych informacji było dla Państwa łatwiejsze. Mogą je Państwo otrzymywać wprost na swoją skrzynkę mailową. Wystarczy wpisać adres mailowy, na który chcieliby Państwo taką wiadomość otrzymać, aby od tego momentu być na bieżąco z najistotniejszymi wiadomościami na temat procesu przejścia pod skrzydła Symfonii.

Aby skorzystać z możliwości otrzymywania przygotowanych przez nas wiadomości, należy skorzystać z formularza zgłoszeniowego dostępnego tutaj.

Dodatkowo mogą Państwo w każdej chwili zajrzeć do naszej playlisty na YouTube, gdzie regularnie zamieszczamy nagrania z webiarów o tematyce związanej ze zmianą oprogramowania na symfonijne. Zapraszamy!
Awatar użytkownika
Ekspert Symfonii
Posty: 23
Rejestracja: wt, 19 lipca 2022 13:18
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Re: Ważne informacje dotyczące przejścia na rozwiązania Symfonii

Post autor: Ekspert Symfonii » czw, 24 listopada 2022 13:49

Szanowni Państwo,

Mamy dla Państwa kolejną, solidną dawkę wiedzy na temat rozwiązań Symfonii.

Przygotowaliśmy dla Państwa dostęp do ekskluzywnych treści w Akademii Symfonii (AS), gdzie znajduje się szereg szkoleń i wideo tutoriali z obsługi Symfonii Finanse i księgowość, Symfonia Handel oraz informacji merytorycznych z zakresu zmian prawnych.

Wczoraj (23 listopada 2022) otrzymali Państwo na swoje skrzynki mailowe wiadomość o udostępnieniu konta w AS. Standardowo dostęp taki kosztuje 500 zł rocznie, dla Państwa jednak udostępniliśmy go bez opłaty na 12 miesięcy. Po tym czasie dostęp nie odnowi się automatycznie i nie będą Państwo ponosić żadnych kosztów. Chyba, że zdecydują Państwo o wykupie dostępu na kolejny rok.

Dodatkowo otrzymują Państwo 2 miejsca na całodziennych szkoleniach online na żywo o łącznej wartości 780 zł.

Aby skorzystać z dostępnych kursów zapraszamy do wejścia na stronę https://akademiasymfonii.pl/rd/course/view.php?id=539


Już teraz w Akademii Symfonii jest dostępny zapoczątkowany niedawno cykl webinarów "Dwa programy, różne podejścia", które w formie ciekawych warsztatów prowadzi dobrze Państwu znany i lubiany Sławek Firuta wraz z Dominiką Ulak-Dubiel. Podczas tych interaktywnych spotkań nasi eksperci pokazują, jak obsługiwać te same procesy biznesowe w programach Symfonii i R2, a Uczestnicy mogą na bieżąco zadawać im pytania. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje kolejnych interesujących dla Państwa tematów do poruszenia, na podstawie których zaprojektujemy dalsze spotkania.

Następne spotkania planujemy w terminach codwutygodniowych naprzemiennie z zakresu finansów i księgowości oraz handlu. Najbliższe pt. "Symfonia Handel i R2faktury - Na początek Handlu trochę o magazynie" odbędzie się 1.12., o godz. 14:00.


Pozdrawiamy,

Zespół Symfonii
Awatar użytkownika
Ekspert Symfonii
Posty: 23
Rejestracja: wt, 19 lipca 2022 13:18
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Re: Ważne informacje dotyczące przejścia na rozwiązania Symfonii

Post autor: Ekspert Symfonii » wt, 13 grudnia 2022 9:09

Jeśli zainstalowali Państwo już programy Symfonii i mają Państwo pytania, np.: dotyczące obsługi czy funkcjonalności, zapraszamy do naszej społeczności. Tam znajdą Państwo porady i wsparcie nie tylko naszych ekspertów, ale również użytkowników. Zapraszamy: Tematy – Społeczność Klientów Symfonii (symfonia.pl).
ODPOWIEDZ