ZMIANY PO PRZEJĘCIU

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2fk, R2księga, R2środki, R2środkiPRO i R2środkiSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
iwona_g
Posty: 2
Rejestracja: wt, 21 września 2021 12:32

Re: ZMIANY PO PRZEJĘCIU

Post autor: iwona_g » wt, 06 września 2022 16:07

Szok i niedowierzanie. Jak mogliście Nas tak potraktować? Jeśli mieliście zamiar zabić konkurencję, to proszę bardzo. Ale! Dlaczego chcecie też zabić swoich nowych klientów? Trzeba było wycofać z rynku sprzedaż Reseta dla nowych klientów a Nas zostawić w spokoju! My nie chcemy pracować na Symfonii stąd był nasz pierwotny wybór Reseta a nie Symfonii.
lgorek
Posty: 234
Rejestracja: śr, 28 lutego 2018 15:54

Re: ZMIANY PO PRZEJĘCIU

Post autor: lgorek » śr, 07 września 2022 13:08

Ja jestem ciekaw kiedy Symfonia zobaczy że połączenie się z Reset2 a następnie likwidacja kilku programów nie przynosi im zysków a tylko straty. Klientów nie ma więcej a mniej. Licencje nie są przedłużane itd, a pozycję na rynku jaką wypracował Reset2 pod ich panowaniem nie ma znaczenia.
Krasnal45
Posty: 14
Rejestracja: wt, 21 lutego 2017 20:21

Re: ZMIANY PO PRZEJĘCIU

Post autor: Krasnal45 » czw, 22 września 2022 10:11

Takiego dostałem dziś e-maila od Symfonii:

Szanowni Państwo,

Odpowiadając na liczne wnioski, kierowane do nas w związku z planowanym na 31.07.2023 r. wygaszaniem wsparcia do programów R2firma, R2fk, R2księga, R2faktury i R2środki podjęliśmy decyzję o możliwości jego przedłużenia do tych programów.

Ci z Państwa, którzy zdecydują się na zakup programów z oferty Symfonii, będą mogli skorzystać z wydłużenia czasu trwania obecnych abonamentów do R2firma, R2fk, R2księga, R2faktury i R2środki do 31.12.2023 r. Warunkiem skorzystania z tej możliwości jest złożenie do 31.07.2023 zamówienia na program z oferty Symfonii realizujący analogiczne funkcje. W takiej sytuacji, w okresie od 1.08.2023 roku do 31.12.2023, programy R2firma, R2fk, R2księga, R2faktury i R2środki będą aktualizowane o krytyczne zmiany prawne.


To jakaś kpina i obrzydliwy, bezsensowny szantaż! Co chcecie osiągnąć taką zagrywką??? Ten E-mail tylko w oczywisty sposób pokazuje, że masowo tracicie klientów.
Zmieńcie waszego człowieka od marketingu, bo ten za chwilę kompletnie wam firmę położy. :wink:
Syl
Posty: 3
Rejestracja: wt, 05 lipca 2022 9:25

Re: ZMIANY PO PRZEJĘCIU

Post autor: Syl » czw, 22 września 2022 12:45

Dokładnie, tez poczułam się szantażowana i tym bardziej nie mam ochoty skorzystać z ich oferty :lol:
Grzegorz
Posty: 29
Rejestracja: pt, 20 listopada 2020 13:42

Re: ZMIANY PO PRZEJĘCIU

Post autor: Grzegorz » czw, 22 września 2022 13:22

Potwierdzam wpisy wyżej marketingowiec do zwolnienia, żenada jeśli chodzi o podejście do klienta, dla mnie tak na marginesie możecie przez najbliższe co najmniej 5 lat aktualizować programy Reset aktualizacjami krytycznymi bez rozwijania programu, bo na tą chwilę wyprzedają one programy symfonii jeśli chodzi o funkcjonalność o co najmniej taki okres jak nie więcej. Niestety dla was info po raz kolejny przekazuję, macie w ofercie reset zostaję nie macie żegnam mam już przygotowane rozwiązania, przypuszczam że większość resetowców tak podchodzi. Pozdrawiam może ktoś to jednak czyta piszcie zajmuję to kilka minut a ślad pozostaje.
powernord
Posty: 18
Rejestracja: pt, 28 lutego 2014 16:39

Re: ZMIANY PO PRZEJĘCIU

Post autor: powernord » czw, 22 września 2022 13:36

Dokładnie - mam to samo zdanie - oprogramowanie Reset zostaje to i ja zostanę. W przeciwnym wypadku zamykam rok księgowy i zmieniam oprogramowanie i przede wszystkim jego dostawcę - to co wyprawia Symfonia jest żenujące.
iwona_g
Posty: 2
Rejestracja: wt, 21 września 2021 12:32

Re: ZMIANY PO PRZEJĘCIU

Post autor: iwona_g » czw, 22 września 2022 13:39

Zlikwidowaliście konkurencję, brawo! Niestety zyskają na rynku wszystkie firmy tylko nie Wasza! Przecież nie zostaniemy u Was jeśli tak nas traktujecie i wybierzemy kolejną konkurencję. Też ją zlikwidujecie?
seb
Posty: 30
Rejestracja: wt, 18 stycznia 2022 13:47

Re: ZMIANY PO PRZEJĘCIU

Post autor: seb » czw, 22 września 2022 14:30

Chory szantaż. Mają możliwość rozwijania to dadzą tylko tym którzy zapłacą dodatkowy haracz. Co za podejście do klienta!!

Z ciekawości przeczytałem opinie na gowork o Symfonii i niestety ale są tragiczne. Szkoda pracowników że muszą słuchać narzekań klientów bo wiadomo że winni są ci co siedzą na samej górze.
Profit
Posty: 32
Rejestracja: śr, 10 lutego 2016 12:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: ZMIANY PO PRZEJĘCIU

Post autor: Profit » czw, 22 września 2022 18:04

Tak jest. Chory szantaż.
Bardzo chętnie zapłacę za programy Reseta , nawet znacznie więcej, ale za Symfonię w żadnym wypadku - nie mam zamiaru korzystać.
Grzegorz
Posty: 29
Rejestracja: pt, 20 listopada 2020 13:42

Re: ZMIANY PO PRZEJĘCIU

Post autor: Grzegorz » czw, 27 października 2022 17:29

Dziś mnie znowu rozwaliła firma symfonia chciałem założyć sprawę serwisową otóż wprowadzili swój chory system gdzie nawet nie pofatygowali się by przepisać login i hasło klientów Reset trzeba założyć jeszcze raz konto i zgłosić sprawę, właśnie tak nas traktują no cóż poradzić. Jeszcze sprawa podstawowych funkcji programów reset tj. pobieranie danych kontrahentów z GUS oraz kursy walut z NBP pewnie też wysyłanie deklaracji VAT oraz innych których dużo by wymieniać, informuję że z końcem wspierania programów przestaną działać takie to są g....i. Widać mają za dużo klientów skoro tak podchodzą do sprawy. Jestem ciekaw co na to UOKiK a może jakiś pozew zbiorowy coś by wskórał, mają nas gdzieś i tyle. Piszę bo jestem wkurzony tyle jeszcze mogę zrobić dla sympatii dla programów RESET. Pozdrawiam
Grzegorz
Posty: 29
Rejestracja: pt, 20 listopada 2020 13:42

Re: ZMIANY PO PRZEJĘCIU

Post autor: Grzegorz » śr, 16 listopada 2022 19:57

Widzę, że już nikt nie pisze szkoda może czasu bo i tak nic z tego nie będzie. Mam tylko pytanie jak symfonia sobie wyobraża kontrolę, która będzie przeprowadzona np. za 2 lata lub 1 rok a my resetowcy będziemy musieli przekazać jpk np. księgi do US przecież musi mieć odpowiedni schemat. No zabłyszczcie pewnie będziecie chcieli kasę bo już produktu nie wspieracie, ale wolnego to jest podstawowa funkcja programu to nie nasza wina, że wy się wycofaliście. Przechodzę na inne produkty niż symfonia ale stare dane mam na programie R2FK i co teraz.
mgielka32
Posty: 13
Rejestracja: ndz, 10 marca 2013 22:11

Re: ZMIANY PO PRZEJĘCIU

Post autor: mgielka32 » śr, 14 grudnia 2022 8:21

Profit pisze:
czw, 22 września 2022 18:04
Tak jest. Chory szantaż.
Bardzo chętnie zapłacę za programy Reseta , nawet znacznie więcej, ale za Symfonię w żadnym wypadku - nie mam zamiaru korzystać.
Też bym zapłaciła dużo więcej za możliwość korzystania z programu. Wykupiłam szkolenie z Symfonii i niestety przekonałam się, że ich program jest daleko za naszym RESETem.

Proszę powiedźcie mi jeżeli wiecie czy będzie można normalia korzystać z programu RESET po 1 lipca, import. export, wydruki. Czy ta funkcja zostanie nam ograniczona wraz z wygaszeniem licencji ? Wiem, że na pewno nie będą robione żadne aktualizacje programu ale co wydrukami, eksportem i importem.
Grzegorz
Posty: 29
Rejestracja: pt, 20 listopada 2020 13:42

Re: ZMIANY PO PRZEJĘCIU

Post autor: Grzegorz » śr, 14 grudnia 2022 16:57

Witam, będzie można działać jeszcze przyszły rok, co później nie wiem. Trzeba tylko wykupić najtańszy produkt symfonii a wtedy dadzą aktualizacje krytyczne do końca roku. Jeszcze jedno bo znam sposób działania symfonii trzeba pamiętać o wykupionym produkcie symfonii aby złożyć stosowne rezygnacje bo jak nie to mimo braku zapłaty będą przedłużać w nieskończoność, a powstały dług będą ściągać windykacyjnie.
Popieram ich produktu są słabiutkie na szczęście jeszcze rok mamy czasu, osobiście czekam rok mam już wybrane produkty na które przejdę zawsze zdążę je kupić. Niestety jak dziś przejdę to żegnam się z resetem, a w duchu mam nadzieję, że może jednak zostawią program, może to tylko ta nadzieja mi zostanie i za rok i tak będzie koniec reset. Jestem po analizie wielu programów wiem, że trochę decyduje przyzwyczajenie do reset, ale uwieźcie wybraliśmy dobrze jest jednym z lepszych na rynku. Poza tym jeden program ma całą funkcjonalność nie trzeba dokupować dodatkowych modułów aby to działało. Pozdrawiam nie wiem ilu nas zostało, bo wiem, że już niektórzy się pożegnali z programem i kupili programy konkurencji ale zapewniam nie symfonii, to się rozpisałem...
biuro MJ
Posty: 1
Rejestracja: wt, 13 grudnia 2022 23:12

Re: ZMIANY PO PRZEJĘCIU

Post autor: biuro MJ » wt, 20 grudnia 2022 7:21

KFP pisze:
pt, 15 lipca 2022 14:01
To jest forum dla programów "Reseta", nie powinniśmy prowadzić tu dyskusji na temat programów innych producentów. Informacje wysyłam na Prywatną wiadomość.
Bardzo proszę o taką informację na maila: Monika.jarominiak@o2.pl lub na SMS: 698912561. Z góry bardzo dziękuję
Grzegorz
Posty: 29
Rejestracja: pt, 20 listopada 2020 13:42

Re: ZMIANY PO PRZEJĘCIU

Post autor: Grzegorz » pt, 31 marca 2023 10:05

A dlaczego nie, a gdzie mamy wyrazić swoje opinie i niezadowolenie.
ODPOWIEDZ