Teraz symfonia co z produktami R2

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2fk, R2księga, R2środki, R2środkiPRO i R2środkiSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
lgorek
Posty: 234
Rejestracja: śr, 28 lutego 2018 15:54

Teraz symfonia co z produktami R2

Post autor: lgorek » śr, 09 marca 2022 8:16

Dzień Dobry,

Informacja o zmianie danych firmy jest mało precyzyjna. Proszę o wyjaśnienie co dalej z produktami R2? Czy będą aktualizowane oraz ulepszane o nowe funkcję, a może, planowana jest powolna śmierć by wymusić przejście na produkty obecnego właściciela, czyli symfonia? Zazwyczaj, gdy większy przejmuje mniejszego, to mniejszy znika z rynku.

Chciałbym to wiedzieć, ponieważ jest to dość istotna dla mnie informacja, mam kilka aplikacji specjalnie napisanych pod bazę danych dla R2 księga oraz R2 płatnik. Aplikacje cały czas są ulepszane, a wartość inwestycji rośnie. Nie chce znaleźć się w sytuacji np. za 2 lata, gdzie R2 nie jest aktualizowany, a moje aplikacje stają się bezużyteczne lub mam wysoki koszt przystosowania. Jak tam ma się stać, to użytkownicy powinni być już teraz poinformowani o tym fakcie, nawet jeżeli to będzie za 5 lat.
Awatar użytkownika
JSz
 
Posty: 114
Rejestracja: śr, 31 maja 2017 14:13
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Re: Teraz symfonia co z produktami R2

Post autor: JSz » pt, 11 marca 2022 15:43

Dzień dobry

niebawem poinformujemy Państwa o wszelkich ustaleniach. Prosimy o zrozumienie i cierpliwość.

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ