R2księga - "Korekta do"

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2fk, R2księga, R2środki, R2środkiPRO i R2środkiSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
Paulina404
Posty: 112
Rejestracja: śr, 22 lipca 2020 16:39

R2księga - "Korekta do"

Post autor: Paulina404 » śr, 21 kwietnia 2021 15:07

Przy wprowadzaniu faktury korygującej, na zakładce "Inne" jest opcja wyboru do której faktury jest to korekta - niestety od pewnego czasu pokazują nam się do wyboru tylko dokumenty z aktywnego okresu rozliczeniowego, ale wcześniejsze już nie. Co należy zrobić żeby widzieć dokumenty również z poprzednich miesięcy? Zmiana okresu pod F12 na "Cały rok" również nie pomaga.
Awatar użytkownika
Ul
 
Posty: 89
Rejestracja: pt, 09 marca 2018 10:12
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Re: R2księga - "Korekta do"

Post autor: Ul » czw, 22 kwietnia 2021 10:46

Proszę o weryfikację kontrahenta na wpisie, do którego wykonuje Pani korektę.
Na przykładowych danych w serwisie mechanizm działa prawidłowo i bez względu na okres przeglądania pole 'Korekta do' udostępnia wszystkie dokumenty wystawione na danego kontrahenta.
W przypadku dalszych wątpliwości proszę o kontakt telefoniczny z Działem Serwisu FK.
Paulina404
Posty: 112
Rejestracja: śr, 22 lipca 2020 16:39

Re: R2księga - "Korekta do"

Post autor: Paulina404 » czw, 22 kwietnia 2021 11:24

Ciekawe jest to, że nie dzieje się to za każdym razem.
Dziś u mnie działa jak należy i widzę dokumenty ze wszystkich okresów, ale koleżanka u siebie widzi już tylko marzec - musiała zapisać fakturę u siebie, a ja ze swojego komputera dodałam do dokumentu odpowiednią fakturę pierwotną...
i tak, kontrahent został wybrany poprawnie.
Awatar użytkownika
Ul
 
Posty: 89
Rejestracja: pt, 09 marca 2018 10:12
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Re: R2księga - "Korekta do"

Post autor: Ul » pt, 23 kwietnia 2021 10:07

W przypadku dalszych wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego z Działem Serwisu FK na nr 71 3828702.
ODPOWIEDZ