e-wizualizacja + UPO,

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2fk, R2księga, R2środki, R2środkiPRO i R2środkiSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.

Moderatorzy: sławek, Mariusz, Moderator

lgorek
Posty: 141
Rejestracja: śr, 28 lutego 2018 15:54

e-wizualizacja + UPO,

Post autor: lgorek » pt, 19 marca 2021 16:15

Witam,
1. Czy można dodać przycisk lub opcję rozwijaną gdzie możemy z automatu wydrukować e-wizualizację wraz z UPO, lub w opcjach zrobić że jak drukujemy upo aby drukowała się też e-wizualizacja np VAT-UE lub JPK_V7.

2. Druga sprawa dotyczy JPK_V7 obecnie gdy wciśniemy drukuj taką wizualizację mamy cały plik część deklaracyjna i ewidencyjna. Za każdym razem jak drukuje to daje tylko strony 1 i 2 ale jest to uciążliwe jak za każdym razem muszę zmieniać to. Może warto było by rozdzielić wydruki na dwie osobne e-wizualizację czyli ewidencyjna i deklaracyjna. Bo obecnie jak chcemy wydrukować tylko nawet 2 kartki wydruk bardzo długo jest generowany a przy firmach gdzie jest więcej niż 200 dokumentów to już masakra.

3. Może warto było by tak zmienić wydruk aby mieścił się na jeden stronie A4 dzięki czemu od razu widzimy wszystkie dane.
Awatar użytkownika
Krystek
 
Posty: 72
Rejestracja: pn, 24 lipca 2017 14:09
Lokalizacja: RESET2 Oprogramowanie sp. z o.o. sp.k.
Kontakt:

Re: e-wizualizacja + UPO,

Post autor: Krystek » pn, 22 marca 2021 14:49

Dziękujemy za zgłoszone sugestie, przyjrzymy się podanym propozycjom ;)
ODPOWIEDZ