Kilka opcji związanych z wysyłka deklaracji vat

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2fk, R2księga, R2środki, R2środkiPRO i R2środkiSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.

Moderatorzy: sławek, Mariusz, Moderator

lgorek
Posty: 141
Rejestracja: śr, 28 lutego 2018 15:54

Kilka opcji związanych z wysyłka deklaracji vat

Post autor: lgorek » pt, 02 marca 2018 18:31

Witam,
Brakuje mikilku opcji w programie R2księga:

1. Kiedy wysyłamy jakaś z deklaracji nie możemy nic podglądąć, tj mamy plik xml ale nie o to przecież chodzi, fajnie jak z okna wysyłki można było by dać podgląd deklaracji i wtedy widzimy całą deklarację i czy nie ma błędu, który czasami bardzo łatwo wychwycić na poziomie w deklaracji.

2. Gdy mamy wysłane i pobrane UPO, fajnie było by, aby była możliwość wydruku deklaracji wraz z upo. Czyli dajemy drukuj vat7+upo.

3. Jak mamy historia e-deklaracji, dobrze gdyby tam również pojawił się wpis JPK. Tak że wchodzimy w jedno miejsce i widzimy wszystkie pliki wysłane w danym miesiącu. Wtedy z jednego okna możemy wydrukować deklaracja jak i wszystkie upo.

4. Obecnie aby sprawdzić co mamy na np vat-ue lub vat27 musimy ustawic wydruk i dac podglad czy nie lepiej zrobić coś na zasadzie jak jest z vat7.
Zamiast okna Deklaracja VAT 7, zrobić Deklaracje VAT
i tak jak jest obecnie ale z tym wyjątkiem Styczeń ma rozwijaną listę deklaracji w tym miesiącu, gdy wciśniemu + pojawią się deklaracje.

+Styczeń
--VAT-7
--VAT-27
--VAT-UE
--itp

analogicznie następne miesiące, w danych firmy możemy ustawić czy wysyła vat-27, czy vat-ue, jak nie wysyła to te deklaracje nie będą się tu pojawiać.

5.Czy da się aby na wydrukach deklaracji vat kwoty były grupowane tj obecnie mamy 35874 a dużo czytelniej jest gdy mamy 35.874 lub 35 874


Co wy o tym sądzicie ?

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ