Program nie uruchamia się po pobraniu aktualizacji

Lista najczęściej zadawanych pytań dotyczących korzystania z programów R2fk, R2księga, R2środki, R2środkiPRO i R2środkiSBO opracowana przez pracowników serwisu Reset2.

Moderatorzy: sławek, Mariusz

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
hadassa
 
Posty: 160
Rejestracja: wt, 04 maja 2010 10:47
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Program nie uruchamia się po pobraniu aktualizacji

Post autor: hadassa » czw, 05 stycznia 2012 8:49

Najprawdopodobniej aktualizacja nie zakończyła się poprawnie, czyli nie nastąpiło prawidłowe rozpakowanie się pliku update.exe, np. w wyniku działania programu antywirusowego. W związku z tym należy ręcznie rozpakować ten plik. Odszukać go można sprawdzając ścieżkę w linijce "Element docelowy" we właściwościach skrótu do programu (prawy przycisk myszy na skrócie do programu). Po dwukrotnym kliknięciu w plik update.exe znajdujący się w katalogu programu (standardowo będzie to katalog: C:\Reset2\FK.2xx\BIN lub C:\Reset2\Ksiega.3xx\BIN) nastąpi jego rozpakowanie. W ten sposób zostaną nadpisane wszystkie pliki aktualizujące program.
Po wykonaniu tej czynności program powinien się uruchomić. Jeśli tak się nie dzieje należy jeszcze sprawdzić, czy linijka "Element docelowy" we właściwościach skrótu do programu (prawy przycisk myszy na skrócie do programu) kończy się odpowiednio RFK.exe w przypadku programu R2fk lub RKSIEGA.exe w przypadku programu R2księga.
ODPOWIEDZ