Nowa wersja programu z poprawkami do PIT11

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.

Moderatorzy: sławek, Mariusz, Moderator

Awatar użytkownika
Monika
 
Posty: 471
Rejestracja: pt, 16 listopada 2007 8:24
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Nowa wersja programu z poprawkami do PIT11

Post autor: Monika » pn, 30 stycznia 2023 12:10

Szanowni Państwo 

W ostatniej aktualizacji programu Symfonia R2Płatnik zdarzają się błędy w wygenerowanych deklaracjach PIT11. Dotyczą one najczęściej podatku od zasiłków macierzyńskich, emerytów oraz osób, które ukończyły 26 lat. Jest już gotowa wersja poprawiająca te błędy. 
Najnowszą aktualizację wraz z opisem zmian można pobrać bezpośrednio z programu (menu Zbiory-Narzędzia-Aktualizacja programu). Jest to najszybszy i najłatwiejszy sposób wgrania najnowszej wersji.
W przypadku problemów z automatyczną aktualizacją, poszczególne moduły można zaktualizować samodzielnie, korzystając z tego linka: https://reset2.pl/Service_pro/RPlatnik1 ... update.exe. W tym celu należy pobrać odpowiednie aktualizacje (samorozpakowujące się pliki archiwum WinRAR), których uruchomienie nadpisze wszystkie niezbędne pliki programu. Ręczna aktualizacja programu R2płatnikPRO 10.x - należy zamknąć program RPlatnik10.exe, następnie pobrać plik update.exe, zapisać w podkatalogu BIN (standardowo będzie to katalog C:RESET2Platnik.10xBIN) i dopiero tam go uruchomić. 
W tym artykule https://wsparcie.symfonia.pl/hc/pl/arti ... 2ki-PIT-11 znajdą Państwo wskazówki, jak przygotować program do wysyłki PIT11.
ODPOWIEDZ