Potrącenie komornicze

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
mendi_25
Posty: 46
Rejestracja: śr, 15 stycznia 2020 14:31

Potrącenie komornicze

Post autor: mendi_25 » czw, 02 września 2021 18:45

Dzień dobry,
Mam pracownika, który ma zajęcie komornicze. Listą dodatkową (wyrównacie do listy głównej) będę wypłacać mu nadgodziny za 08.2021. W jaki sposób ustawić aby z listy wyrównującej program sam dokonał potrącenia? Mam na liście dodatkowej ustawione wszystkie składniki związane z potrąceniem komorniczym.
Program w przypadku takiego wyrównania wylicza komornika globalnie i potrąci to z listą główną (z wynagrodzeniem za wrzesień), a chciałabym aby z nadgodzin sierpniowych (wypłaconych 10.09.2021) już dokonał potrącenia.
Awatar użytkownika
KrystianSz
 
Posty: 111
Rejestracja: wt, 28 listopada 2017 14:33
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Re: Potrącenie komornicze

Post autor: KrystianSz » pt, 03 września 2021 8:53

mendi_25 pisze:
czw, 02 września 2021 18:45
Dzień dobry,
Mam pracownika, który ma zajęcie komornicze. Listą dodatkową (wyrównacie do listy głównej) będę wypłacać mu nadgodziny za 08.2021. W jaki sposób ustawić aby z listy wyrównującej program sam dokonał potrącenia? Mam na liście dodatkowej ustawione wszystkie składniki związane z potrąceniem komorniczym.
Program w przypadku takiego wyrównania wylicza komornika globalnie i potrąci to z listą główną (z wynagrodzeniem za wrzesień), a chciałabym aby z nadgodzin sierpniowych (wypłaconych 10.09.2021) już dokonał potrącenia.
Proszę spróbować wejść W Ustawienia > Ustawienia płacowe > Przeliczanie > Podatki i potrącenia > [X] Uwzględniaj potrącenia komornicze zgodnie z datą wypłaty
mendi_25
Posty: 46
Rejestracja: śr, 15 stycznia 2020 14:31

Re: Potrącenie komornicze

Post autor: mendi_25 » sob, 04 września 2021 14:56

opcja ta była zaznaczona, więc ją odhaczyłam i teraz komornik przelicza się na liście płac. dziękuję!
ODPOWIEDZ