Dekrety - export do Optimy

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
wlod4000
Posty: 6
Rejestracja: śr, 03 lutego 2021 21:48

Dekrety - export do Optimy

Post autor: wlod4000 » wt, 31 sierpnia 2021 15:40

Witam
W R2płatniku mam opcję exportu dekretu księgowego do Optimy FK. Chłopcy od wdrożenia Optimy twierdzą że ich program nie umożliwia importu takiego dekretu z pliku.
Pytają się czy Reset posiada jakąś nakładkę.
Czy ktoś ma doświadczenia z z przerzutem dekretu do Optimy FK?
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
michalS
 
Posty: 127
Rejestracja: śr, 05 lipca 2017 8:03
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Re: Dekrety - export do Optimy

Post autor: michalS » śr, 01 września 2021 10:18

Dzień dobry,

R2Płatnik nie posiada dodatkowych nakładek w obsłudze dekretacji, jedynie można to wykonać z menu Raporty>Zestawienia kosztowe>Dekret księgowy>Eksport. Jeżeli obecny format jest nie obsługiwany w FK Optima, możemy dokonać modyfikacji za zamówienie po przesłaniu specyfikacji pliku właściwego do importu. W tej sprawie proszę o kontakt z naszym serwisem.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
NA
 
Posty: 567
Rejestracja: wt, 17 sierpnia 2010 9:57
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Re: Dekrety - export do Optimy

Post autor: NA » pn, 06 września 2021 9:04

wlod4000 pisze:
wt, 31 sierpnia 2021 15:40
Witam
W R2płatniku mam opcję exportu dekretu księgowego do Optimy FK. Chłopcy od wdrożenia Optimy twierdzą że ich program nie umożliwia importu takiego dekretu z pliku.
Pytają się czy Reset posiada jakąś nakładkę.
Czy ktoś ma doświadczenia z z przerzutem dekretu do Optimy FK?
Pozdrawiam
Jeżeli w aktualnej wersji Optimy nie ma takiej możliwości, to możliwe, że eksport taki mógł być opracowany pod jakieś konkretne wytyczne podane przed laty przez jednego z Klientów, który np. dysponował własnym API do takiego importu. Proszę się dowiedzieć czy Optima dysponuje jakąkolwiek możliwością importu takich danych w pośredni sposób (jeśli nie ma bezpośredniego).
wlod4000
Posty: 6
Rejestracja: śr, 03 lutego 2021 21:48

Re: Dekrety - export do Optimy

Post autor: wlod4000 » czw, 09 września 2021 10:40

Trochę mi szczęka opadła wyceną Optimy, taką dostałem informację od ich wdrożeniowców, spróbuję z tym Excel'em


"Poniżej wyceny dwóch rozwiązań:

Import z pliku .xml (generowanego z Reset) – wycena dodatku - 4800zł netto.
Import z pliku Excel (trzeba w jakiś sposób przetworzyć dane do odpowiedniego formatu – być może można zrobić odpowiedni eksport do Excel – jest to dodatek firmy partnerskiej z którą współpracujemy) – 1000zł netto za licencję."
ODPOWIEDZ